Verslumo mokymai

  • Post Category:news

Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga ,,Apskritas stalas“ bendradarbiaudamas su Zarasų atviruoju jaunimo centru, startavo su ilgalaikiais jaunimo verslumo mokymais, kuriuos vykdo įgyvendindami Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos ,,Apskritas stalas“ ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos bendrai finansuotame projektą ,,Veikti kitaip“.

Mokymus jaunimui veda Zarasų jaunųjų verslininkų asociacijos vadovas Evaldas Dumbravas. Projekto ,,Veikti kitaip“ tikslas – didinti Zarasų rajone esančio jaunimo verslumo įgūdžius, taikant verslo simuliacijos modelį. Suteikti jaunimo grupei praktinius verslumo įgūdžius. Projektu siekiama skatinti ir motyvuoti jaunus žmones užsiimti verslu, aktyviai keisti aplinką, kurioje jie gyvena, suteikti galimybes visapusiškai integruotis į visuomenę ir tapti jos aktyviąją dalimi. Projekto metu atrinkti ir bus nuolatos dirbama su 10 jaunų žmonių, kurių Jiems bus organizuoti jaunimo verslumo mokymai, kurie apims praktinį simuliacijos modelį. Projekto metu dalyviai įgys žinias, kaip steigti įmonę, kaip organizuoti jos veiklą, marketinginę kampaniją, sužinos ir patirs kokios reikalingos kompetencijos steigiant ir vystant verslo įmonę.

Pasak Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga ,,Apskritas stalas“ prezidento Eriko Černovo projektas svarbus tuo, kad mažas verslumas yra didelė problema bendruomenėje, o ypatingai jaunimo tarpe. Šio projekto veiklos skatins ir motyvuos jaunus žmonės ne tik kurti verslą ateityje, bet ir tapti aktyviais visuomenės nariais.

Projektas finansuojamas Zarasų rajono savivaldybės.